Hazır Avukat Web Sitesi

Hazır avukat web sitesi tasarımı nedir? Hazır Avukat Web Sitesi fiyat bilgileri ve bunları etkileyen faktörlerden bahsedeceğiz.

Hazır Avukat Web Sitesi

Hazır Avukat Web Sitesi Nedir ?

Firmalar tarafından geliştirilen yazılımlarla avukatların kullanımına sunulmuş web siteleridir. Bu web siteleri, sıfırdan kodlanarak yazılabildiği gibi ömür boyu tema satın almış kişilerce de kullanılmaktadır. Eğer tamamen hazır internet sitesi talep ederseniz, endüstriyel ürünler görüntüsünde kopyalanmış web siteniz olacaktır. Kişiselleştirilmiş alanlar sınırlı kalacağından düzenleme aşamasında sürekli kısıtlamayla karşılaşabilirsiniz. Üstelik bazı hususlar bu tür hazır web siteleri hakkında endişeleri beraberinde getirmektedir.

Hazır Web Sitesi Nedir

Hazır Avukat Web Sitesi Güvenilir mi ?

Satışa sunulan web sitelerinin güvenlik sistemleri, DDOS saldırılarına karşı koruma konusunda bir yazılım ekibi tarafından veya bir kişi tarafından yazılmaktadır. Ancak genel kullanımda olan ASPx vb. gibi içerik yönetim paneliyle birlikte güvenilir hosting firmalarında barındırılan siteler ziyaretçi İP adreslerinin takiplerini daha iyi sağlamaktadır. Olası saldırı durumunda ilgili İP adresinin ziyaret etmesini bloklamaktadır. Bu özelliklerin bulunup bulunmadığını hizmet sağlayıcınıza sormanızı tavsiye ederiz.

Hazır Web Sitesi Güvenilir mi ?

Hazır Web Sitelerin Avantajları

Bir çok metin beraberinde hazır gelmektedir. Yazılarla beraber görsellerinde hazır geldiği bu yazılımlar, bireysel olarak uğraşmak zorunda kalmadan web sitenizin görüntüsünü kaliteli gösterir. Yeni kurulmuş olsa bile yıllardır hizmet veren eski kurumsal firmaların ara yüzlerine çok benzer olacaktır. Fotoğraflar otomatik olarak stok görsellerden yükleneceğinden uğraşmanız gerekmeyecektir.

Hazır Avukat Web Sitesi Avantajları

Hazır Web Sitelerinin Dezavantajları

Kullanışlılık noktasında hem kullanıcı deneyimi hem de sizin tasarım süreçlerinizi etkileyecek dezavantajları şunlardır;

 • Açık kaynak kodlu olmadıklarından her özellik eklemenizde ekstra yüksek maliyetlerle karşılaşırsınız
 • Bir çoğunda içerik yönetim paneli SEO desteği sunmayacaktır.
 • Sürekli güncellenen Google Search algoritması sitenizde yapısal işaretleyiciler arayacaktır. ( Sıkça Sorulan Sorular, Nasıl Yapılır vb. ) Ancak hazır yazılımlarda bunları bulamayacağınız için kod yapısını kendiniz düzenlemek zorunda kalacaksınız.
 • Web sitenizin sosyal medya hesaplarınıza bağlayarak içeriğinizin otomatik olarak paylaşılmasını istediğinizde çoğu script bu imkanı vermeyecektir.
 • Yaygın kullanılan diğer uygulamalarda sizin sitenize plugin olarak kurulamayacaktır.
 • Sitenizin eklenti kütüphanesi daralacak basit iletişim formu, mail gönderimi gibi fonksiyonları için daha yüksek maliyetlerle dışarıdan yazılım desteği almak zorunda kalacaksınız.
 • Günümüzde internet sitelerinin %55 ‘inden fazlasının açık kaynak kodlu güvenilir sistemleri kullanması güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır.
 • Butik yazılımların saldırıyı koruyacağını düşünmek bu aşamada hata olacaktır. Zira butik yazılımlar diğer tema tasarım şirketlerine göre daha düşük bütçe ve işgücü ile hazırlanmıştır. Yaygın olarak bilinen sistemlerde ki güvenilir bir tema tasarımı, arkasında kalabalık, güvenirliğini tarafsız pazaryerlerinde ki kullanıcılar tarafından kanıtlamıştır.
 • Güncel veritabanı sürümüyle uyumlu eklentilerin, butik web sitesi tasarım yazılımlarından daha korunaksız olduğu hatalı bir yaklaşımdır.
 • Sitenizin arayüzü değişimi açık kaynak kodlarına göre esnek olmayacaktır.
 • Hazır metin kullanılan sayfalar GOOGLE gibi arama motorları tarafından spam kategorisine alınacaktır. Benzer şekilde görsellerde web sitesinin çöp kategorisinde değerlendirilmesine neden olacaktır.

Hazır avukat web sitesi kullanmak zararlı mı ?

Bu tür aynı içerikler ve fotoğrafların kullanıldığı web siteleri Google spam kategorine almaktadır. Bu yüzden kesinlikle kopya içerik kategorisine girecek davranışlardan uzak durmalısınız.

Hazırladığımız web sitelerinden bir örnek olarak Sevinçhan Hukuk ve Danışmanlık web sitesini inceleyebilirsiniz. En çok merak edilen sorulardan olan Avukatlar Web Sitesi Kurabilir mi ? sorunuzun cevabı linkten öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Call Now Button